Szkolenia online

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty – szkoleń online w ramach Akademii Procesowej BOC Group!

Z myślą o tych wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w otwartych szkoleniach stacjonarnych, a chcą zdobyć potrzebne im kompetencje, przygotowaliśmy nową możliwość szkoleń online, które łączą to, co najlepsze w szkoleniach stacjonarnych Akademii Procesowej BOC Group z kursami online.

To, co najlepsze w szkoleniach stacjonarnych

 • Praktyczna wiedza od ekspertów zarządzania procesami
 • Treść szkolenia sprawdzona przez setki zadowolonych uczestników
 • Możliwość szybkiego zdobycia potrzebnych kompetencji bez uczenia się na własną rękę
 • Dostęp do doświadczonego trenera, który odpowiada na wszelkie pytania związane z kursem i szeroko pojętym pojęciem zarządzania procesami

plus to, co najlepsze w kursach online

 • Wygoda nauki w dowolnym czasie i miejscu (również w domu)
 • Możliwość wracania do wybranych fragmentów szkolenia, aby utrwalić potrzebną wiedzę
 • Treść szkolenia podzielona na małe “pigułki wiedzy” pozwala łatwo odnaleźć potrzebny fragment
 • Format przekazywania wiedzy sprawdzony w ramach szkoleń online i kursów dla tysięcy uczestników

Jak to działa?

 1. Wyślij e-mail na adres info@akademiaprocesowa.pl z informacją dla ilu osób oraz na jaki temat chcesz wykupić szkolenie lub skorzystaj z formularza zgłoszeniowego poniżej
 2. Trener skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin szkolenia, który Cię interesuje oraz przekaże dodatkowe materiały, które pomogą Ci przygotować się do szkolenia
 3. W wybranym przez Ciebie miejscu i czasie zapoznajesz się z naszym szkoleniem online na żywo. Korzystając z naszego oprogramowania do webkonferencji możesz też pokazywać swoje modele lub zadawać pytania trenerowi.
 4. Po zakończeniu szkolenia masz jeszcze 3 miesiące dostępu do treści, która jest na bieżąco aktualizowana i rozbudowywana przez BOC!

Jakie kursy są dostępne?

Aktualnie oferujemy szkolenie online “Zarządzanie procesami biznesowymi z systemem ADONIS” (koszt udziału dla jednej osoby 1950 PLN netto) oraz “Modelowanie procesów biznesowych w notacji BPMN 2.0” (koszt udziału dla jednej osoby w szkoleniu podstawowym to 1600 PLN netto, natomiast w szkoleniu zaawansowanym to 2950 PLN netto).

Pracujemy nad dodaniem opcji online dla kolejnych szkoleń z naszego katalogu. Jeśli interesuje Cię inne szkolenie, skontaktuj się z nami wysyłając e-mail: info@akademiaprocesowa.pl lub przez formularz kontaktowy, do którego prowadzi przycisk widoczny poniżej.

Wszystkie szkolenia zamknięte mogą być również realizowane w formie online.

Chcesz porozmawiac?

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?