ADONIS 14.0: stworzony, aby przenieść zarządzanie procesami na wyższy poziom.

Efektywnie wykorzystuj gotową dokumentację procesu.

Synchronizuj atrybuty procesu.

W pełni wykorzystuj istniejące dane dotyczące procesu i zmieniaj kluczowe informacje w całej hierarchii procesów. Twoje obiekty są teraz automatycznie synchronizowane z odpowiednimi właściwościami diagramu procesu, co eliminuje nadmiar dokumentacji, zwiększa przejrzystość procesu i ułatwia analizę całej architektury procesów.

Błyskawicznie zmieniaj typy obiektów.

Konwersja obiektów modelowania

Możesz zachować płynność modelowania, jednocześnie wprowadzając zmiany.
Nowa konwersja obiektów umożliwia elastyczne przełączanie typu określonych obiektów bezpośrednio z poziomu asystenta modelowania – pomagając płynnie tworzyć całe modele procesów od początku do końca.

Wyróżnij kluczowe szczegóły modelu.

Nowe formatowanie notatek

Stylizuj notatki swojego modelu w dowolny sposób i wyróżnij ważne informacje. Twórz oszałamiające modele graficzne z kombinacją obrazów i sformatowanego tekstu, aby wzmocnić przekaz. Wybierz rozmiar czcionki, edytuj tekst pogrubieniem, kursywą lub podkreśleniem. Wizualizuj swoje formatowanie, aby dodać więcej kontekstu do diagramów i zwrócić uwagę na ich kluczowe aspekty.

Błyskawicznie filtruj swoje repozytorium.

Nowe opcje filtrowania Eksploratora

Nowe filtry w Eksploratorze pomagają szybko dotrzeć do potrzebnych obiektów lub modeli bez odrywania się od bieżącego zadania. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się modelowaniem, czy porządkowaniem repozytorium BPM, możesz bezproblemowo znaleźć odpowiednią treść i od razu z niej skorzystać!

Wiadomości o ekosystemie ADONIS


Potężny sam w sobie. Jeszcze lepszy w połączeniu z innymi systemami.

Używaj ADONISA do transformacji biznesowej i optymalizacji procesów,
a będziesz mógł robić niesamowite rzeczy. Połącz go z innymi, najlepszymi w swojej klasie narzędziami, a będziesz w stanie zrobić jeszcze więcej. Odkryj niektóre z naszych najnowszych premier na Marketplace, zwiększ możliwości ADONIS i stwórz najlepsze doświadczenia płynące z zarządzania procesami biznesowymi.

ADONIS Business Process

Manager for Confluence

Nasza integracja z Confluence pomaga
w pełni wykorzystać efekty prac związanych
z zarządzaniem procesami, nawet poza systemem ADONIS. Publikuj kluczowe treści i spostrzeżenia dotyczące procesów w firmowej bazie wiedzy i zwiększaj zaangażowanie w inicjatywy procesowe!

I wiele więcej!

Ustaw preferowany język 

dla powiadomień e-mail 

Wybierz preferowany język w ustawieniach ADONIS, aby automatyczne powiadomienia były bardziej skuteczne i spersonalizowane. 

Nowe opcje kolorowania 

dla modeli i wykresów 

Funkcjonalność kolorowania umożliwia teraz tworzenie indywidualnych wizualizacji atrybutów, które zawierają datę (np. ważne od, ważne do) lub liczbę, (np. wartość ryzyka). Zapisz swoje heatmapy do wielokrotnego wykorzystania lub z łatwością wyeksportuj je w celu udostępnienia poza ADONIS. 

Wykres 

Ulepszenia 

Ciesz się większą elastycznością w wizualizacji relacji między obiektami dzięki Box-in-Box. Pozyskuj jeszcze więcej informacji z relacji obrazowanych w widokach macierzowych. Skorzystaj z nowych możliwości eksportowania wykresów i wielu innych opcji! 

Wskazówki przy tworzeniu  

relacji między obiektami 

ADONIS pomaga teraz jeszcze szybciej tworzyć relacje między obiektami podczas modelowania procesów. Wykorzystaj w pełni funkcję przeciągania i upuszczania dzięki nowym mechanizmom sugestii. Wykorzystaj zaktualizowany panel relacji, aby szybko zobaczyć zalecaną relację dla Twoich bieżących działań w systemie, a także wszystkie inne możliwości relacji i ich kierunki. 

Przełączanie się 

między komponentami 

Walidację, panel współpracy, zależności i edycję kolorów można teraz łatwo przełączać między sobą w prawym panelu, co zapewnia szybszy i bardziej intuicyjny dostęp do najważniejszych funkcjonalności. 

Czytaj i odkrywaj 

Ulepszenia w dashboardach 

Dashboardy dla Analityka, Właściciela Procesu, dla Inicjatywy oraz dla Ryzyk i Zgodności zostały zaktualizowane, aby umożliwić bardziej efektywne wykorzystanie treści i bardziej intuicyjną pracę. Wykresy są teraz lepiej widoczne i łatwiej dostępne. Przeprowadź bardziej złożoną analizę dzięki tabelom i macierzom dostępnym w dolnej części dashboardu. Wykorzystaj rozszerzone możliwości filtrowania analizowanych danych lub ukryj nieistotne dane, aby skupić się na tym, co w danej chwili jest dla Ciebie istotne. 

Ulepszone panele informacyjne 

Możesz teraz generować adres URL dla swoich paneli informacyjnych i bezproblemowo udostępniać je współpracownikom. 

Nowe uwierzytelnianie 

Mechanizm: OIDC 

W ADONIS 14 obsługujemy teraz połączenie OpenID dla uwierzytelniania SSO w Active Directory. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?